سهام و شاخص ها

مروری بر سهام‌هایی که احتمالا در جلسه امروز مورد توجه قرار بگیرند - 17 آگوست 2022

نویسنده: سیامک تیموری

چهارشنبه, 26 مرداد 1401 تعداد کلمات: 350 مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه تعداد بازدید: 496

مروری بر سهام‌هایی که احتمالا در جلسه امروز مورد توجه قرار بگیرند - 17 آگوست 2022
سرفصل‌ها

در ادامه سهام هایی را بررسی خواهیم کرد که در جلسه امروز مورد توجه قرار خواهند گرفت.

  • مشتریان شرکت تارگت (NYSE:TGT) با وجود تخفیف های بالاتر از سوی این شرکت، هزینه های خود را برای خرید محصولات اختیاری محدود کردند. در همین حال، سهام تارگت (NYSE:TGT) پس از آنکه این خرده فروش بزرگ گزارش کاهش 90 درصدی درآمدهای سه ماهه و از دست دادن برآوردهای قابل مقایسه فروش را ارائه نمود، به میزان 2.6 درصد سقوط کرد.
  • سهام لاویز (NYSE:LOW) پس از آن که این شرکت حمل و نقل کالاهای خانگی به لطف کنترل هزینه بیشتر و تقاضای ثابت سازندگان حرفه‌ای اعلام کرد که انتظار دارد سود هر سهم در سال 2022 را در بالاترین حد چشم انداز خود قرار دهد، 1.4 درصد افزایش یافت.
  • سهام تی جی ایکس (NYSE:TJX) پس از اینکه پیش‌بینی درآمدهای کل سال خود را کاهش داد، 1.6 درصد سقوط کرد و گفت که تورم بر رفتار مشتریانش تأثیر منفی گذاشته است.
  • سهام کریسپی کرم (NASDAQ:DNUT) پس از گزارش سود و درآمد کمتر از حد انتظار در سه ماهه دوم و کاهش قابل توجه در هزینه های کالا، 12 درصد کاهش یافت.
  • سهام استنلی بلک اند دکر (NYSE:SWK) نیز پس از اینکه دویچه بانک موضع خود را در قبال تولیدکننده ابزارهای صنعتی به سیاست «حفظ وضع موجود» تغییر داد، 1.9 درصد سقوط کرد.
  • سانوفی (NASDAQ:SNY) پس از اینکه یکی از داروسازان وابسته به این شرکت اعلام کرد تحقیقات بیشتر روی پروژه آمنسترنت را متوقف می کند، 5.4 درصد کاهش یافت.
  • سهامBed Bath & Beyond  (NASDAQ:BBBY) به میزان 24 درصد افزایش یافت و به سودهای سنگین جلسه قبل خود افزود. در این حین سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی پس از تشکیل پرونده، آخرین شرط‌بندی رایان کوهن، سرمایه‌گذار فعال بر روی معاملات خرده‌فروشی کالاهای خانگی را کشف کردند. لذا، به دنبال میم مورد علاقه خود هستند.
  • پس از اینکه گوگنهایم موضع خود را در مورد شرکت مراقبت‌های بهداشتی مجازی به سیاست «حفظ نرخ فروش» تغییر داد، سهام تلادوک (NYSE:TDOC) به میزان 4.9 درصد سقوط کرد.
  • سهام منچستر یونایتد (NYSE:MANU) نیز پس از توییت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا (NASDAQ:TSLA) در مورد خرید این باشگاه انگلیسی 5.5 درصد افزایش یافت. این توییت بعدا توسط او به عنوان یک شوخی بزرگ توصیف شد.
منبع: investing
برچسب ها: وال استریت
نظرات کاربران (0)
تماس با پشتیبان
ربات پشتیبان