اخبار رمزارز ها

eBay اولین مجموعه NFT را در اختیار خریداران غیر رمزارز قرار می دهد

نویسنده: سحر جعفری

دوشنبه, 02 خرداد 1401 تعداد کلمات: 454 مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه تعداد بازدید: 216

NFT
سرفصل‌ها

لین دای، مدیر عامل OneOf گفت: "نیازی نیست برای خرید، فروش و جمع آوری NFTها متخصص رمزارز باشید. OneOf و eBay فناوری متحول کننده Web3 را به 100 میلیون مصرف کننده انبوه غیر رمزارز بعدی می آورند."

غول تجارت الکترونیک eBay اولین NFT خود را رسماً راه اندازی کرد، با مجموعه ای از کلکسیون های توکن سازی شده با حضور وین گرتسکی، افسانه لیگ ملی هاکی (NHL) در تاریخ 23 می.

این مجموعه NFT نسخه های متحرک گرتسکی را به تصویر می کشد که از روی جلد مجله Sports Illustrated الهام گرفته شده است.

آن‌ها در چهار ردیف مختلف نادر از جمله سبز با 299 نسخه در هر توکن، طلایی در 199، پلاتین با 99 و الماس با 15 عرضه می‌شوند.

این مجموعه در حال حاضر در بازار eBay برای فروش است، با این حال، نسخه محدود الماس، پلاتین و طبقات طلا به ارزش هر عدد 1500، 100 و 25 دلار قبلا فروخته شده است.

طبق اعلام eBay، این مجموعه با مشارکت پلتفرم NFT متمرکز بر محیط زیست OneOf ساخته شده است که از چندین "بلاک چین کارآمد انرژی" برای ارائه مجموعه های NFT پایدار پشتیبانی می کند.

eBay در ابتدا فهرست‌های NFT را در اواسط سال 2021 فعال کرد، اما فناوری بلاک چین را برای پشتیبانی از فروش در بازار خود ادغام نکرد. از نظر این افت رسمی، به کاربران یک لینک بازخرید از طریق پیام‌رسانی پلتفرم یا ایمیل ارسال می‌شود تا NFT خود را خارج از پلتفرم دریافت کنند.

NFTها بر روی پلتفرم مقیاس‌پذیری اتریوم Polygon ساخته شده‌اند و می‌توان آن‌ها را برای تجارت ثانویه در OneOf قرار داد.

تجارت ثانویه برای NFT ها در OneOf تاکنون بسیار کم بوده است، با این حال، تنها سه کاربر توکن های پلاتینیومی را با قیمت پایه 199 دلار فهرست کرده اند، در حالی که یک کاربر یک NFT سطح طلایی را با قیمت 69 دلار فهرست کرده است.

معاون کلکسیونی، الکترونیک و Home Dawn Block eBay در اظهار نظر در مورد این کاهش، اظهار داشت که فناوری NFT در حال «انقلاب در فضای کلکسیونی» است و تأکید کرد که این شرکت به دنبال ارائه NFT به کلکسیونرهای اصلی در سراسر جهان است.

"از طریق شراکت ما با OneOf، eBay اکنون NFT های مورد علاقه را برای نسل جدیدی از کلکسیونرها در همه جا قابل دسترسی تر می کند. این بر تعهد ما برای ارائه اقلام با اشتیاق و ارزش بالا به جامعه خریداران و فروشندگان eBay استوار است."مدیر عامل OneOf، لین دای، احساسات مشابهی را تکرار کرد و خاطرنشان کرد که این دو به دنبال این هستند که NFT ها را برای افرادی که به خوبی در زمینه رمزارز مهارت ندارند در دسترس قرار دهند:

برای خرید، فروش و جمع‌آوری NFT‌ها لازم نیست متخصص ارزهای دیجیتال باشید. OneOf و eBay فناوری متحول کننده Web3 را به 100 میلیون مصرف‌کننده انبوه غیر رمزارز بعدی ارائه می‌کنند.»

منبع: کوین تلگراف
نظرات کاربران (0)
تماس با پشتیبان
ربات پشتیبان