سولانا

سولانا عزم خود را برای رسیدن به 200 دلار جزم می‌کند

نویسنده: سیامک تیموری

جمعه, 16 اردیبهشت 1401 تعداد کلمات: 477 مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه تعداد بازدید: 371

سولانا عزم خود برای رسیدن به 200 دلار جزم می‌کند
سرفصل‌ها

سولانا تبدیل به دومین پروتکل بزرگ در صنعت NFT شد؛ آیا قیمت به 200 دلار صعود می‌کند؟

 

  • سولانا سه ماهه اول 2022 را با نتایج عالی به پایان می رساند.
  • مساری (Messari)، گزارش رشد سولانا در سه ماهه اول 2022 را منتشر کرد.
  • سولانا ممکن است زودتر از حد انتظار به قیمت 200 دلار برسد.

 

سولانا سرمایه های عظیمی جذب می کند

 

سولانا با اتمام سه ماهه اول سال 2022، بازار ارزهای دیجیتال را زیر و رو می‌کند. با توجه به جزئیات منتشر شده، سولانا توانست مشارکت ها و سرمایه گذاران زیادی را در شبکه خود جذب کند. این به دلیل توسعه مداوم و بهبود کلی بلاک چین پلتفرم است. در نتیجه، سولانا به عنوان دومین پروتکل بزرگ از نظر حجم فروش NFT شناخته می شود.

در همین حال، مساری، یک پلتفرم تحقیق و ابزار داده‌های رمزنگاری، گزارش رشد سولانا را در سه ماهه اول منتشر کرد. در این گزارش سولانا به عنوان یکی از شبکه های لایه 1 با نرخ رشد بالا در فضا در نظر گرفته شده است. راه‌اندازی زیرساخت های ارتباطی مانند Wormhole و Allbridge نمونه‌هایی از این پیشرفت‌ها هستند که توانست میلیاردها دلار سرمایه را به پلت فرم سولانا تزریق کند.

علاوه بر این، بازارهای رو به رشد DeFi و NFT در شبکه نیز از دیگر دلایل محکم برای فرار از ضررهای چند هفته اخیر بازار است. DeFi و NFT در حال حاضر به حجم فروش میلیارد دلاری رسیدند که کمک زیادی به موقعیت امروز سولانا در بازار می کند.

از سوی دیگر، سولانا بر اساس داده های CoinGecko جایگاه برتر خود را در بازار حفظ کرده است. سوالا اکنون دارای ارزش بازار 28 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته تقریباً 2 میلیارد دلار است.

 

کاهش سولانا در 24 ساعت گذشته

 

در زمان نگارش این مقاله، سولانا با 12 درصد کاهش با قیمت 80 دلار در 24 ساعت گذشته معامله می شود. این عملکرد ممکن است خوب به نظر نرسد. با این حال، با توجه به همه مشارکت‌ها و پیشرفت‌های جاه‌طلبانه سولانا در ماه‌های گذشته، می‌توان گفت که رقیب سرسخت اتریوم ممکن است به زودی قیمت خود را افزایش دهد.

جالب اینجاست که با میلیاردها دلاری که امروز در سولانا سرمایه گذاری می شود به علاوه همکاری های بالقوه ای که در آینده خواهد داشت، این رمزارز ممکن است به قیمت صعودی بیش از 150 دلار برسد. اگر بازار صعودی به نفع سولانا ادامه یابد، حتی ممکن است قیمت تا 200 دلار افزایش یابد.

سلب مسئولیت:

 

این مقاله صرفا به منظور افزایش اطلاعات عمومی سرمایه‌گذاران پیرامون بازارهای مالی منتشر شده است. از این رو، نباید از آن به عنوان توصیه سرمایه‌گذاری یا راه حلی برای خرید یا فروش اوراق بهادار استفاده کرد؛ چراکه اغلب تحلیل‌ها شخصی هستند و نظرات توسط نویسندگان نگارش شده‌اند. از آنجایی که معاملات اهرمی ریسک بالایی دارند و برای همه مناسب نیستند، توصیه پرو اسکیلز به شما این است که مراقب هیجانات خود هنگام سرمایه‌گذاری باشید. در غیر این صورت ممکن است تمام وجوه سپرده شده خود را از دست بدهید.

منبع: CoinQuora
برچسب ها: سولانا
نظرات کاربران (0)
تماس با پشتیبان
ربات پشتیبان