اخبار رمزارز ها

مدیر عامل رابین هود توضیح می دهد که چگونه دوج کوین می تواند به "ارز اینترنت" تبدیل شود

نویسنده: سحر جعفری

جمعه, 26 فروردین 1401 تعداد کلمات: 517 مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه تعداد بازدید: 122

دوج کوین
سرفصل‌ها

مدیر عامل رابین هود، ولادیمیر تنف، در توییتر توضیح داد که چگونه دوج کوین می‌تواند به ارز آینده اینترنت تبدیل شود، تنها چند ساعت پس از انتقاد خالق دوج کوین از ایلان ماسک به خاطر شیطنت‌های توییتری‌اش.

ولادیمیر تنف، مدیر عامل Robinhood، بعد از ظهر پنجشنبه در توییتر توضیح داد که چگونه دوج کوین می تواند به "ارز آینده اینترنت" تبدیل شود.

تنف در یک رشته 12 پستی برای نزدیک به 200000 فالوور خود، اقدامات لازم را برای تبدیل memecoin به یک دارایی قابل استفاده برای پرداخت‌ها و تراکنش‌های روزمره در اینترنت بیان کرد.

آیا واقعا دوج کوین می تواند ارز آینده اینترنت و مردم باشد؟ همانطور که ما توانایی ارسال/دریافت دوج کوین را در Robinhood اضافه کردیم، به این فکر می‌کردم که چقدر طول می‌کشد.

— VLAD (vladtenev) 14 آوریل 2022
Tenev با جلب توجه به این واقعیت شروع کرد که کارمزد تراکنش‌های دوج کوین - تقریباً 0.003 دلار در هر تراکنش - در حال حاضر به اندازه‌ای کوچک است که آلت‌کوین را به عنوان یک پیشتاز امکان‌پذیر نقدینگی الکترونیکی قرار دهد.

او بر این باور است که اندازه بلاک و زمان بلاک دوج‌کوین، اصلی‌ترین زمینه‌هایی هستند که برای استفاده گسترده از ارز دیجیتال نیاز به بهبود دارند.

در حالت ایده‌آل، زمان بلوک (زمان بین اضافه شدن بلوک‌های متوالی به زنجیره و تأیید یک تراکنش) باید به اندازه‌ای سریع باشد که بتوان تراکنش را در زمان کمتری نسبت به پرداخت در پایانه‌های فروش در بلوک بعدی ثبت کرد.

— VLAD (vladtenev) 14 آوریل 2022
دوج کوین در حال حاضر دارای اندازه بلوک 1 مگابایت و زمان بلوک 1 دقیقه است که به این معنی است که کل توان عملیاتی دوج کوین تقریباً 40 تراکنش در ثانیه (TPS) است.

در مقایسه، شبکه VISA دارای توان عملیاتی تقریباً 65000 TPS است - به این معنی که DOGE برای همتراز شدن با VISA باید توان عملیاتی خود را تقریباً 1625 برابر افزایش دهد. تنف می‌گوید که این یک نگرانی نیست و می‌توان آن را به سادگی با افزایش محدودیت اندازه بلوک DOGE از 1 مگابایت به 1 گیگابایت و در نهایت به 10 گیگابایت حل کرد.

Tenev موضوع را با پیامی به توسعه دهندگان Dogecoin به پایان رساند و از آنها خواست بیش از هر چیز بر افزایش محدودیت اندازه بلوک تمرکز کنند.

این فقط در: مردی که عاشق پایگاه داده است می خواهد memecoin را به یک پایگاه داده تبدیل کند.

— kain.eth L222 (kaiynne) 15 آوریل 2022
موضوع Tenev تنها سه ساعت پس از آن منتشر شد که جکسون پالمر، خالق دوج کوین، تصرف خصمانه احتمالی برنامه ریزی شده توییتر را "مدیرعامل سابق دوج کوین" ایلان ماسک هدف قرار داد.

پالمر در توییتی خطاب به 41000 فالوور خود گفت: «تطبیق هر نوع «آزادی» با ثروتمندترین مرد جهان که شروع به تصرف خصمانه و خصوصی کردن یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های رسانه اجتماعی عمومی می‌کند، به ژیمناستیک ذهنی بسیار چشمگیر نیاز دارد.

پالمر در انتقاد از ماسک حرفی نمی زند. در اواسط ماه مه سال گذشته، پالمر ماسک را "جذب کننده خود جذب" نامید و ادعا کرد که عملکرد ویروسی میلیاردر در شنبه نایت لایو "ترسناک بود، برادر."

قیمت دوج کوین نسبتاً تحت تأثیر این رویدادهای اخیر قرار نگرفته است، به طوری که توکن در هفت روز گذشته بین 0.14 تا 0.15 دلار معامله می شود.

منبع: cointelegraph.com
نظرات کاربران (1)
میلاد 26 فروردین 01

پس امروز روز دوجه!

تماس با پشتیبان
ربات پشتیبان