سولانا

سولانا به سومین بلاک چین فعال تبدیل شد

نویسنده: سیامک تیموری

چهارشنبه, 17 فروردین 1401 تعداد کلمات: 334 مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه تعداد بازدید: 340

سولانا به سومین بلاک چین فعال تبدیل شد
سرفصل‌ها

سولانا پس از فروش 1.6 میلیارد دلاری NFT به سومین بلاک چین فعال تبدیل شده است

 

  • سولانا (Solana) به رتبه سوم پروفروش‌ترین NFT رسیده است.
  • شبکه سولانا در میان معامله گران NFT شتاب می گیرد زیرا فروش آن‌ها به بیش از 1.6 میلیارد دلار افزایش یافته است.
  • سولانا از نظر حرکت قیمت در 7 روز گذشته بهتر از اتریوم عمل کرده است.

 

سولانا، رقیب معروف اتریوم، در فروش کل توکن‌های غیر مثلثی (NFT) در تمام دوران به جایگاه سوم رسیده است. این سولانا را درست پشت سر رونین (Ronin) و اتریوم (Ethereum) قرار می دهد.

شبکه سولانا در میان معامله‌گران توکن های غیر مثلثی (NFT) شتاب بیشتری می‌گیرد، زیرا فروش آن‌ها به بیش از 1.6 میلیارد دلار افزایش یافته است. این امر سولانا را به سومین بلاک چین فعال از نظر حجم فروش تبدیل می کند.

محبوبیت فزاینده سولانا در داده‌های ارائه شده توسط CryptoSlam مشهود است. بر اساس این داده ها، سولانا اکنون پس از اتریوم، در رتبه دوم پرفروش‌ترین‌ها در سی روز گذشته قرار دارد. با وجود اینکه اتریوم همچنان در صدر قرار دارد، سولانا در حال نزدیک شدن است و فاصله بیشتری با رقبای خود ایجاد می کند.

انتظار می رود محبوبیتی که سولانا تاکنون به دست آورده است، پس از تکمیل بازار NFT، OpenSea و ادغام آن‌ها با سولانا در اواخر آوریل، حتی بیشتر شود.

در سایر اخبار مرتبط، سولانا از نظر حرکت قیمت در 7 روز گذشته از اتریوم بهتر عمل کرده است، علیرغم اینکه قیمت آن در 24 ساعت گذشته بیش از رقیب خود کاهش یافته است.

اتریوم که در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه دوم قرار دارد، در 24 ساعت گذشته 4.89 درصد کاهش یافته است. در همین مدت، قیمت سولانا 6.07 درصد کاهش یافته است.

با توجه به داده‌های CoinMarketCap، با نگاه کردن به آمار هفتگی، تصویر کمی متفاوت به نظر می رسد. اتریوم 1.59 درصد سقوط کرد در حالی که سولانا 11.31 درصد صعود کرده است.

همانطور که در نمودار CoinMarketCap نیز مشاهده می‌شود، ارزش بازار اتریوم در حال حاضر 392 میلیارد و ارزش بازار سولانا در حال حاضر 39 میلیارد دلار است.

منبع: CoinQuora
برچسب ها: سولانا
نظرات کاربران (0)
تماس با پشتیبان
ربات پشتیبان