پولکادات

پیش بینی قیمت پولکادات | 10 ژانویه

نویسنده: سحر جعفری

ﺳﻪشنبه, 21 دی 1400 تعداد کلمات: 330 مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه تعداد بازدید: 2368

 پولکادات
سرفصل‌ها

 اگر DOT بتواند بالاتر از این سطح قیمت بسته شود، می تواند به 125 دلار برسد

قیمت پولکادوت در داخل ابر ناپایدار و بلاتکلیف Ichimoku باقی می ماند.

 

_شکست موفقیت‌آمیز و نزدیک شدن به بالاتر از سطوح مقاومت کلیدی در نمودار هفتگی می‌تواند رکوردهای جدیدی را در تاریخ ایجاد کند.
-خطرات در جهت نزولی باقی می ماند.
قیمت پولکادوت در موقعیت تاسف باری قرار گرفته است که در داخل ابر ایچیموکو گیر کرده است. ابر نشان دهنده بلاتکلیفی، نوسانات، بدبختی، اره مویی و درد است. جایی است که حساب های تجاری منفجر می شوند. با این حال، یک حرکت موفقیت آمیز به خارج و بالای ابر، شرایط معاملاتی بسیار صعودی را ایجاد می کند.

قیمت پولکادات نیاز به بسته شدن هفتگی در یا بالاتر از 33 دلار دارد
قیمت پولکادوت با مجموعه ای از مناطق مقاومت قابل توجهی روبرو است:

_50% اصلاح فیبوناچی در 26 دلار.
_نقطه کنترل حجم 28.75 دلار.
_Top of the Cloud (Senkou Span A) با 38 دلار.
_38.2% اصلاح فیبوناچی در 38 دلار.
_کیجون سن 33 دلار.
به طور خلاصه، قیمت Polkadot باید بالاتر از Cloud و هفتگی Kijun-Sen بسته شود. تنکان سن، با این حال، بالاتر از بسته باقی می ماند، اما شیب خط آن نشان می دهد که ممکن است مقاومت نداشته باشد. علاوه بر این، بسته شدن در 33 دلار، Chikou Span را در فضای باز قرار می دهد - شرط لازم برای شکست واضح بالاتر.

یک ورود طولانی مدت فرضی، سفارش توقف خرید به قیمت 33 دلار، توقف ضرر در 23 دلار و هدف سود 125 دلار خواهد بود. هدف سود کمی بالاتر از 100% گسترش فیبوناچی در 123.50 دلار است. راه اندازی تجارت نشان دهنده پاداش/ریسک 9.2:1 با هدف سود ضمنی بیش از 325 درصد از ورود است.

 

با این حال، تا زمانی که ورود تایید نشود، قیمت Polkadot ممکن است همچنان با تغییرات قابل توجهی در قیمت، به خصوص با توجه به ساختار فعلی Cloud، مواجه شود. علاوه بر این، خطرات نزولی بسیار قابل توجه هستند، با پشتیبانی کوتاه مدت Ichimoku در حال حاضر در انتهای Cloud (Senkou Span B) با قیمت 15 دلار.

منبع: fxstreet.com

منبع: .
برچسب ها: پولکادات
نظرات کاربران (0)
تماس با پشتیبان
ربات پشتیبان